07.06.22

Pięściarskie trofea

W Bolszewie koło Wejherowa rozegrano mistrzostwa Polski juniorek do lat 18 w boksie, w których startowała zawodniczka MOSM Tychy Paulina Wróbel. Wychowanka trenera Ryszarda Dziopy spisała się bardzo dobrze, zdobywając brązowy medal w kat. 66 kg.

więcej →
05.06.22

Turniej MOSiR. PAX dopingował zawodniczki

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka w hali MOSiR rozegrano turniej piłki ręcznej młodziczek (rocznik 2007 i młodsze).

więcej →
04.06.22

MOSM zaprasza na turniej piłkarek ręcznych

Za pół roku, w styczniu 2023 w Polsce i w Szwecji odbędą mistrzostwa świata w piłce ręcznej mężczyzn. Jedną z aren mistrzowskich zmagań będzie katowicki Spodek, w którym rozegranych zostanie 21 z 61 meczów turnieju.

więcej →
30.05.22

Kameralne mistrzostwa Śląska - ale z sukcesami!

Dwudniowe lekkoatletyczne Mistrzostwa Śląska pod egidą PZLA w kategoriach wiekowych: senior, U-20 i U-18 odbyły się w Raciborzu. W zawodach oczywiście wystartowali - z sukcesami! - zawodnicy MOSM Tychy.

więcej →
24.05.22

Garść informacji z siatkarskich aren

Dwie zawodniczki MOSM Tychy oraz uczennice Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 w Tychach: Nikola Gucwa i Liliana Tabak zajęły 2. miejsce w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży z siatkarską reprezentacją województwa śląskiego. Brawo!

więcej →
17.05.22

Brązowy medal pływackiej sztafety

W dniu 13 maja 2022 r. na pływalni w Dąbrowie Górniczej odbyły się Mistrzostwa Śląska rocznika 2011.

więcej →
13.05.22

Sportowa Gala Mistrzów

Tyska Gala Sportowa jest wydarzeniem, które co roku przykuwa uwagę i kibiców i sportowców, którzy czekają na werdykt komu przypadną wyróżnienia i nagrody Prezydenta Miasta. Podczas Gali wręczane są również statuetki sportowcom, których wybrali kibice w Plebiscycie MOSiR-u i redakcji „Twoich Tychów”.

więcej →
10.05.22

Dwa medale i bezcenne doświadczenia sekcji zapaśniczej

To był intensywny weekend dla sekcji zapaśniczej MOSM Tychy.

więcej →
25.04.22

Mistrzowskie krążki pięściarskiej ekipy MOSM

Znakomicie spisały się zawodniczki i zawodniczy MOSM Tychy podczas rozegranych w Katowicach pięściarskich mistrzostw Śląska młodzików, młodziczek, kadetek, juniorek i seniorek. Ekipa MOSM, pod wodzą trenera Ryszarda Dziopy wróciła z sześcioma medalami.

więcej →
15.04.22

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Zarząd MOSM Tychy wraz z pracownikami

więcej →