26.05.20

Wznawiają treningi, ale nie wszyscy

Po przymusowej, ponad dwumiesięcznej przerwie sportowcy MOSM Tychy wznowili zajęcia, choć oczywiście nie we wszystkich sekcjach.

więcej →
17.05.20

Stadion lekkoatletyczny na ukończeniu

Prace przy budowie Stadionu Lekkoatletycznego, który będzie służył zawodnikom sekcji LA MOSM Tychy, są już bardzo zaawansowane.

więcej →
15.05.20

Nowa przystań kajakowa gotowa!

Dobiegła końca budowa przystani kajakowej nad jeziorem Paprocańskim w Tychach. Będzie z niej korzystała sekcja kajakarska Miejskiego Ośrodka Sportów Młodzieżowych, ale nie tylko. Powstały także pomosty, przestrzeń do wodowania oraz trybuny dla kibiców.

więcej →
29.04.20

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2019 - plebiscyt rozstrzygnięty!

Zawodnicy MOSM Tychy biorą podium w kategorii młodzieżowców w 11. edycji Plebiscytu na Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca 2019, organizowanego przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Tychach oraz redakcję tygodnika "Twoje Tychy"! Plebiscyt wygrała nasza lekkoatletka Karina Sofińska!

więcej →
10.04.20

Życzenia świąteczne

Z okazji Świąt Wielkiej Nocy życzymy wiary, nadziei i miłości oraz zdrowia, wszelkiej pomyślności i pogody ducha. Zarząd MOSM Tychy wraz z pracownikami

więcej →
11.03.20

Zawieszone treningi sekcji młodzieżowych do odwołania

Mając na uwadze zagrożenie epidemiologiczne koronawirusem SARS-CoV-2 wywołującym chorobę COVID-19, a także w związku z decyzją Premiera Pana Mateusza Morawieckiego dotyczącego zamknięcia...

więcej →
08.03.20

Nabór do klasy o profilu pływackim

Sportowa Szkoła Podstawowa nr 19 im. Mikołaja Kopernika w Tychach zaprasza umiejące pływać dzieci z klas III szkół podstawowych, na testy do klasy IV o profilu pływackim.

więcej →
04.03.20

Drugie miejsce na Zimowym Narodowym 2020

Hokeiści MOSM Tychy zajęli drugie miejsce w finale VI edycji Czerkawski Cup na Zimowym Narodowym 2020.

więcej →
27.02.20

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2019 - głosowanie!

Rozpoczynamy 11. edycję plebiscytu, w którym wybieramy najpopularniejszych tyskich sportowców. Rzecz jasna głosujcie na zawodników i wychowanków MOSM Tychy!

więcej →
26.02.20

Nabory do klas IV o profilu siatkarskim

Serdecznie zapraszamy do Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 oraz Szkoły Podstawowej nr 10 w Tychach na nabór do klas IV o profilu siatkarskim - szczegóły w rozwinięciu.

więcej →