25.07.17

Wicemistrzostwo Wiekiery

W Lublinie rozegrano Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat. Startowało prawie 500 zawodników z całej Polski. Z tyskiej ekipy najlepiej spisał się Dawid Wiekiera, podopieczny Aleksandry Radek.

więcej →
18.07.17

Sylwia i Marek Stanny: Kajakowa pasja na całe życie

Jeżeli jednego chłopaka lub dziewczynę odciągniemy od dopalaczy, czy też innych używek, to będzie dla nas największa satysfakcja. Oczywiście, medale są ważne, ale przy sukcesach wychowawczych schodzą one na drugi plan - mówią Sylwia i Marek Stanny, trenerzy kajakarstwa MOSM Tychy.

więcej →
18.07.17

Kajakarskie MP: Srebro kanadyjkarzy

W Gorzowie Wielkopolskim rozegrano 31. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w maratonie kajakowym. Z ekipy MOSM Tychy najlepiej spisał się duet kanadyjkarzy – Wojciech Waksmański i Jakub Adamczyk. W wyścigu C-2 na 8,4 km młodzików wywalczyli tytuł wicemistrzowski, ulegając jedynie osadzie z Lidzbarka.

więcej →
16.07.17

Złoto i srebro tyskich pięściarek

Znakomicie spisały się zawodniczki MOSM Tychy Weronika Ciereszko i Wiktoria Jamborek podczas rozegranego w Pułtusku turnieju pięściarskiego Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży (mistrzostwa Polski kadetek). Obie podopieczne trenera Ryszarda Dziopy wystąpiły w walkach finałowych, zdobywając medale.

więcej →
11.07.17

Udany występ pływaków w Olsztynie

W Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich w Pływaniu, w których wystartowało czterech zawodników MOSM Tychy.

więcej →
10.07.17

Tyska czwórka najlepsza w Polsce: Mistrzostwo wśród gwiazd!

W Zabrzu rozegrano ogólnopolskie finały turnieju Kinder+Sport. Po złoty medal w konkurencji czwórek sięgnęły zawodniczki MOSM Tychy.

więcej →
10.07.17

Kajakarze MOSM z 14 medalami

W Dolinie Trzech Stawów w Katowicach rozegrano kolejną edycję Otwartych Mistrzostw Ślaska w kajakarstwie. W imprezie wystartowała także reprezentacja MOSM Tychy, która przywiozła 14 medali. Po dwa złote medale sięgnęła trenująca w sekcji najmłodszych kajakarzy Magda Stanny.

więcej →
29.06.17

Kajakarze MOSM w Katowicach: Wszyscy z medalami

W Katowicach rozegrano regaty kajakowe dzieci i młodzików. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy MOSM Tychy, podopieczni Magdy Stanny – wszyscy stanęli na podium.

więcej →
28.06.17

Pływacy MOSM w mistrzowskich mityngach

Aż 41 medali przywieźli pływacy MOSM Tychy z ostatnich imprez pływackich mistrzowskiej rangi.

więcej →
19.06.17

Deszczowe i wietrzne zawody w Wapienicy

Padający deszcz, mocny wiatr i przenikliwe zimno (tylko 10 stopni Celsjusza) - tak można podsumować międzynarodowy miting "Bedskidianathletic" w Bielsku-Białej.

więcej →