Sezon 2019/2020

Dziewczęta /rocznik 2006-2007/


Trenerka: Agnieszka Żogała-Jeglińska



Skład zespołu:

w górnym szeregu od lewej:
trenerka Agnieszka Żogała-Jeglińska, Nikola Truchel, Klaudia Mazurowska,
Kinga Michniewicz, Patrycja Liszka, Karolina Konopko,
Magdalena Błotko /bramkarka/,

w dolnym szeregu od lewej:
Dominika Kubera, Magdalena Bryła, Malwina Kula, Aleksandra Jesionek,
Magdalena Drapińska, Oliwia Worzałła, Maja Lubowicka,
Zuzanna Zabielska.


Tabela finałowa o miejsca 5 - 8

L.p. Nazwa zespołu mecze punkty bramki
5. MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice  4  9  87:82
6. MKS Ustroń  4  6  83:70
7. UKS Start Pietrowice Wielkie  4  6  83:91
8. MOSM Tychy  4  3  64:74


Suma bramek zdobytych w sezonie 2019/2020:
Maja Lubowicka - 101, Nikola Truchel - 55, Magdalena Drapińska - 38,
Kinga Michniewicz - 30, Magdalena Bryła - 17, Karolina Konopko - 1,
Patrycja Liszka - 5, Aleksandra Jesionek - 2, Dominika Kubera - 1,
Malwina Kula - 1, Oliwia Worzała - 1, Zuzanna Zabielska - 1.


Runda finałowa o miejsca V - VIII

19.02.2020 r. /środa/ godz. 16.15
MKS Ustroń - MOSM Tychy 28:14 (11:6)
bramki:
Maja Lubowicka - 9, Magdalena Drapińska - 4, Kinga Michniewicz - 1.

24.02.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - UKS Start Pietrowice Wielkie 16:18 (11:9)
bramki:
Magdalena Drapińska - 8, Maja Lubowicka - 5, Karolina Konopko - 1,
Malwina Kula - 1, Patrycja Liszka - 1.

02.03.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice 14:17 (5:7)
bramki:
Maja Lubowicka - 10, Magdalena Drapińska - 3, Karolina Konopko - 1.

09.03.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - MKS Ustroń 20:11 (13:5)
bramki:
Nikola Truchel - 7, Kinga Michniewicz - 6, Maja Lubowicka - 5,
Magdalena Drapińska - 1, Karolina Konopko - 1.

16.03.2020 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
UKS Start Pietrowice Wielkie - MOSM Tychy
bramki:

23.03.2020 r. /poniedziałek/ godz. 16.45
MUKS Skałka Śląsk Świętochłowice - MOSM Tychy 
bramki:

 

 Tabela rundy eliminacyjnej

L.p. Nazwa zespołu mecze punkty bramki
1. KS Zgoda Ruda Śląska  12  36 477:146
2. SPR Pogoń 1945 I Zabrze  11  27 320:194
3. UKS Start Pietrowice Wielkie  11  19 224:248
4. MOSM Tychy  12  12 195:292
5. SPR Sośnica II Gliwice  12  11 232:317
6. KS I Bystra  12  9 243:364
7. Akademia Handballu Ruch II Chorzów  12  9 190:320

 

Wyniki meczów eliminacyjnych

I Runda:

28.09.2019 r. /sobota/ godz. 10.00
UKS Start Pietrowice Wielkie - MOSM Tychy 22:15 (10:9)
bramki:
Maja Lubowicka - 7, Nikola Truchel - 6, Kinga Michniewicz - 2.

30.09.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - Akademia Handballu Ruch II Chorzów 15:7 (7:3)
bramki:
Maja Lubowicka - 9, Nikola Truchel - 5, Patrycja Liszka - 1.

07.10.2019 r. /poniedziałek/ godz. 18.00
KS Zgoda Ruda Śląska - MOSM Tychy 51:11 (25:5)
bramki:
Nikola Truchel - 6, Maja Lubowicka - 3, Karolina Konopko - 1,
Kinga Michniewicz - 1.

14.10.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - SPR Sośnica II Gliwice 23:10 (9:5)
bramki:
Maja Lubowicka - 9, Magdalena Bryła - 4, Magdalena Drapińska - 4,
Kinga Michniewicz - 2, Nikola Truchel - 2, Dominika Kubera - 1,
Oliwia Worzała - 1.

21.10.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
SPR Pogoń 1945 I Zabrze - MOSM Tychy 30:11 (16:5)
bramki:
Nikola Truchel - 4, Maja Lubowicka - 2, Kinga Michniewicz - 2,
Magdalena Bryła - 1, Magdalena Drapińska - 1,
Karolina Konopko - 1.

28.10.2019 r. /poniedziałek/
vacat - MOSM Tychy

04.11.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - KS I Bystra 18:12 (8:8)
bramki:
Magdalena Drapińska - 7, Maja Lubowicka - 7, Nikola Truchel - 2,
Aleksandra Jesionek - 1, Kinga Michniewicz - 1.

 

II Runda:

18.11.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - UKS Start Pietrowice Wielkie 15:13 (11:6)
bramki:
Maja Lubowicka - 7, Magdalena Drapińska - 3, Nikola Truchel - 3,
Kinga Michniewicz - 2.

25.11.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
Akademia Handballu Ruch II Chorzów - MOSM Tychy 20:16 (7:10)
bramki:
Maja Lubowicka - 6, Nikola Truchel - 5, Magdalena Bryła - 3,
Patrycja Liszka - 2.

02.12.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - KS Zgoda Ruda Śląska 12:37 (7:12)
bramki:
Nikola Truchel - 5, Kinga Michniewicz - 3, Maja Lubowicka - 2,
Magdalena Bryła - 1, Zuzanna Zabielska - 1.

06.12.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.30
SPR Sośnica II Gliwice - MOSM Tychy 32:14 (16:8)
bramki:
Kinga Michniewicz - 7, Nikola Truchel - 6, Karolina Konopko - 1.

16.12.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - SPR Pogoń 1945 I Zabrze 18:24 (9:12)
bramki:
Maja Lubowicka - 8, Nikola Truchel - 4, Magdalena Bryła - 3,
Magdalena Drapińska - 1, Karolina Konopko - 1,
Patrycja Liszka - 1.

03.02.2020 r. /poniedziałek/
MOSM Tychy - vacat

10.02.2020 r. /poniedziałek/ godz. 16.00
KS I Bystra - MOSM Tychy 34:27 (17:16)
bramki:
Maja Lubowicka - 12, Magdalena Drapińska - 6, Magdalena Bryła - 5,
Kinga Michniewicz - 3, Aleksandra Jesionek - 1.


 

W rozgrywkach młodziczek bierze udział 14 zespołów podzielonych na dwie grupy.
W grupach rozgrywki systemem "każdy z każdym" - mecz i rewanż.
W II fazie rozgrywek mecze:
o miejsca 1-4 walczą zespoły które zajęły w swoich grupach 1 i 2 pozycję
o miejsca 5-8 walczą zespoły które zajęły w swoich grupach 3 i 4 pozycję
o miejsca 9-12 walczą zespoły które zajęły w swoich grupach 5 i 6 pozycję
o miejsca 13-14 grają zespoły z pozycji 7