Sezon 2019/2020

Dziewczęta /rocznik 2006-2007/


Trenerka: Agnieszka Żogała-Jeglińska



Skład zespołu:

w górnym szeregu od lewej:
trenerka Agnieszka Żogała-Jeglińska, Nikola Truchel, Klaudia Mazurowska,
Kinga Michniewicz, Patrycja Liszka, Karolina Konopko,
Magdalena Błotko /bramkarka/,

w dolnym szeregu od lewej:
Dominika Kubera, Magdalena Bryła, Malwina Kula, Aleksandra Jesionek,
Magdalena Drapińska, Oliwia Worzałła, Maja Lubowicka,
Zuzanna Zabielska.

 

L.p. Nazwa zespołu mecze punkty bramki
1. KS Zgoda Ruda Śląska  9  27 353:109
2. SPR Pogoń 1945 I Zabrze  9  21 259:159
3. UKS Start Pietrowice Wielkie  8  13 170:180
4. MOSM Tychy  10  12 150:236
5. SPR Sośnica II Gliwice  9  8 167:261
6. KS I Bystra  8  6 155:223
7. Akademia Handballu Ruch II Chorzów  9  6 144:240

 

Suma bramek zdobytych w sezonie 2019/2020:
Maja Lubowicka - 52, Nikola Truchel - 38, Kinga Michniewicz - 20,
Magdalena Drapińska - 15, Magdalena Bryła - 9, Patrycja Liszka - 9,
Karolina Konopko - 3, Aleksandra Jesionek - 1, Dominika Kubera - 1,
Oliwia Worzała - 1, Zuzanna Zabielska - 1.

 

Wyniki meczów

I Runda:

28.09.2019 r. /sobota/ godz. 10.00
UKS Start Pietrowice Wielkie - MOSM Tychy 22:15 (10:9)
bramki:
Maja Lubowicka - 7, Nikola Truchel - 6, Kinga Michniewicz - 2.

30.09.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - Akademia Handballu Ruch II Chorzów 15:7 (7:3)
bramki:
Maja Lubowicka - 9, Nikola Truchel - 5, Patrycja Liszka - 1.

07.10.2019 r. /poniedziałek/ godz. 18.00
KS Zgoda Ruda Śląska - MOSM Tychy 51:11 (25:5)
bramki:
Nikola Truchel - 6, Maja Lubowicka - 3, Karolina Konopko - 1,
Kinga Michniewicz - 1.

14.10.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - SPR Sośnica II Gliwice 23:10 (9:5)
bramki:
Maja Lubowicka - 9, Magdalena Bryła - 4, Magdalena Drapińska - 4,
Kinga Michniewicz - 2, Nikola Truchel - 2, Dominika Kubera - 1,
Oliwia Worzała - 1.

21.10.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
SPR Pogoń 1945 I Zabrze - MOSM Tychy 30:11 (16:5)
bramki:
Nikola Truchel - 4, Maja Lubowicka - 2, Kinga Michniewicz - 2,
Magdalena Bryła - 1, Magdalena Drapińska - 1,
Karolina Konopko - 1.

28.10.2019 r. /poniedziałek/
vacat - MOSM Tychy

04.11.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - KS I Bystra 18:12 (8:8)
bramki:
Magdalena Drapińska - 7, Maja Lubowicka - 7, Nikola Truchel - 2,
Aleksandra Jesionek - 1, Kinga Michniewicz - 1.

 

II Runda:

18.11.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - UKS Start Pietrowice Wielkie 15:13 (11:6)
bramki:
Maja Lubowicka - 7, Magdalena Drapińska - 3, Nikola Truchel - 3,
Kinga Michniewicz - 2.

25.11.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
Akademia Handballu Ruch II Chorzów - MOSM Tychy 20:16 (7:10)
bramki:
Maja Lubowicka - 6, Nikola Truchel - 5, Magdalena Bryła - 3,
Patrycja Liszka - 2.

02.12.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - KS Zgoda Ruda Śląska 12:37 (7:12)
bramki:
Nikola Truchel - 5, Kinga Michniewicz - 3, Maja Lubowicka - 2,
Magdalena Bryła - 1, Zuzanna Zabielska - 1.

06.12.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.30
SPR Sośnica II Gliwice - MOSM Tychy 32:14 (16:8)
bramki:
Kinga Michniewicz - 7, Patrycja Liszka - 6, Karolina Konopko - 1.

16.12.2019 r. /poniedziałek/ godz. 15.00
MOSM Tychy - SPR Pogoń 1945 I Zabrze
bramki:

03.02.2020 r. /poniedziałek/
MOSM Tychy - vacat

10.02.2020 r. /poniedziałek/ godz. 16.00
KS I Bystra - MOSM Tychy
bramki:

 

W rozgrywkach młodziczek bierze udział 14 zespołów podzielonych na dwie grupy.
W grupach rozgrywki systemem "każdy z każdym" - mecz i rewanż.
W II fazie rozgrywek mecze:
o miejsca 1-4 walczą zespoły które zajęły w swoich grupach 1 i 2 pozycję
o miejsca 5-8 walczą zespoły które zajęły w swoich grupach 3 i 4 pozycję
o miejsca 9-12 walczą zespoły które zajęły w swoich grupach 5 i 6 pozycję
o miejsca 13-14 grają zespoły z pozycji 7