06.11.17

Sukcesy podczas II edycji Ligi Klubów Śląskich

Dzisiaj (6 listopada) pływacy MOSM Tychy z rocznika 2007 rywalizowali podczas II edycji Ligi Klubów Śląskich.

więcej →
29.09.17

Zawodnicy MOSM stypendystami Tyskich Orłów!

Z wielką dumą i nieukrywaną radością informujemy, że aż siedmiu sportowców MOSM Tychy zostało stypendystami Miasta Tychy "Tyskie Orły" na rok szkolny 2017/2018.

więcej →
25.07.17

MOSM Tychy w "10" najlepszych klubów Śląska!

MOSM Tychy uplasował się w czołowej „10” najlepszych klubów woj. śląskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Tyski klub zajął 7. miejsce na 377 sklasyfikowanych.

więcej →
25.07.17

Wicemistrzostwo Wiekiery

W Lublinie rozegrano Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15-lat. Startowało prawie 500 zawodników z całej Polski. Z tyskiej ekipy najlepiej spisał się Dawid Wiekiera, podopieczny Aleksandry Radek.

więcej →
11.07.17

Udany występ pływaków w Olsztynie

W Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów 14-letnich w Pływaniu, w których wystartowało czterech zawodników MOSM Tychy.

więcej →
28.06.17

Pływacy MOSM w mistrzowskich mityngach

Aż 41 medali przywieźli pływacy MOSM Tychy z ostatnich imprez pływackich mistrzowskiej rangi.

więcej →
13.06.17

Medale pływaków

Z medalami wrócili tyscy pływacy z mistrzostw Śląska w Radlinie i Dąbrowie Górniczej.

więcej →
01.05.17

Sekcja pływacka utrzymuje wysoką formę!

26 kwietnia w Gliwicach odbył się finał Ligi Klubów Szkół Gimnazjalnych.

więcej →
25.04.17

Drużynowy sukces pływaków

Znakomicie spisali się uczniowie Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 (zawodnicy MOSM Tychy) podczas finału Igrzysk Młodzieży Szkolnej woj. śląskiego w pływaniu drużynowym. W zawodach wzięło udział 18 zespołów.

więcej →
23.04.17

Kacper Komorowski bierze wszystko!

Dwóch zawodników sekcji pływackiej MOSM Tychy wzięło udział w Žinčicovym Mitingu w Dolnym Kubinie na Słowacji, z którego aż pięć złotych medali przywiózł rewelacyjny Kacper Komorowski!