05.12.17

Tyskie Laury Sportowe po raz dziewiąty!

Po raz dziewiąty MOSiR Tychy wspólnie z tygodnikiem "Twoje Tychy" oraz portalem tychy.pl zaprasza wszystkich kibiców do plebiscytowej zabawy, w której wybieramy "Najpopularniejszego Tyskiego Sportowca Roku 2017".

więcej →
29.09.17

Zawodnicy MOSM stypendystami Tyskich Orłów!

Z wielką dumą i nieukrywaną radością informujemy, że aż siedmiu sportowców MOSM Tychy zostało stypendystami Miasta Tychy "Tyskie Orły" na rok szkolny 2017/2018.

więcej →
25.07.17

MOSM Tychy w "10" najlepszych klubów Śląska!

MOSM Tychy uplasował się w czołowej „10” najlepszych klubów woj. śląskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Tyski klub zajął 7. miejsce na 377 sklasyfikowanych.

więcej →
10.05.17

Aleksandra Mentelska wicemistrzynią Polski!

W tym roku w Zielonej Górze odbywa się XXIII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w sportach halowych - a wśród nich zawody w zapasach, w których zawodniczka MOSM zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski!

więcej →
03.04.17

Trzy medale tyskich zapaśniczek

W sobotę w tyskiej Hali Sportowej odbyły się Mistrzostwa Śląska w zapasach w stylu wolnym dzieci i zapasach kobiet OPEN. Zawodniczki MOSM Tychy zapisały na swoim koncie trzy miejsca medalowe.

więcej →
28.03.17

Zapaśnicze mistrzostwa w Tychach

W najbliższą sobotę, 1 kwietnia w Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego w Tychach odbędą się Mistrzostwa Śląska w zapasach w stylu wolnym dzieci i zapasach kobiet OPEN.

więcej →