30.05.19

Bartek Rośkowicz mistrzem Polski!

Pięściarz MOSM Tychy, Bartłomiej Rośkowicz odniósł kolejny sukces w swojej karierze – podczas rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim mistrzostw Polski młodzieżowców zdobył złoty medal.

więcej →
29.05.19

Kolejne sukcesy sekcji kajakarskiej

Sekcja kajakarska MOSM Tychy przywiozła z Długodystansowych Mistrzostw Polski w Wolsztynie jeden złoty medal.

więcej →
27.05.19

Trzy złote medale mistrzostw województwa

W ostatnich tygodniach lekkoatleci MOSM Tychy znajdują się w wysokiej formie - tym razem przywieźli trzy złote medale z mistrzostw Śląska!

więcej →
13.05.19

Kolejny udany weekend lekkoatletów MOSM

W weekend zawodnicy sekcji lekkoatletycznej MOSM Tychy wzięli udział w międzynarodowym mitingu juniorów na Stadionie Śląskim oraz w zawodach ligowych w Gliwicach.

więcej →
05.05.19

Otwarcie sezonu lekkoatletów

Zawodnicy sekcji lekkiej atletyki MOSM Tychy wzięli udział w Mityngu Otwarcia Sezonu, który 4 maja odbył się w Bielsku-Białej.

więcej →
03.05.19

Worek medali kajakarzy

1 maja w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Śląska, z których to kajakarze MOSM Tychy przywieźli worek medali!

więcej →
20.04.19

Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zdrowia, pogody ducha, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, Świąt pełnych...

więcej →
14.04.19

Dwóch hokeistów MOSM wygrało MŚ Dywizji II A

Hokejowa reprezentacja Polski U-18 wygrała MŚ Dywizji II A, które zostały rozegrane na Litwie! Swój wkład w ten sukces mieli zawodnicy MOSM Tychy - Jan Krzyżek i Mateusz Ubowski!

więcej →
10.04.19

Brązowy żak starszy - hokej na lodzie

Hokeiści MOSM Tychy zdobyli brązowy medal mistrzostw Polski w kategorii żaków starszych! W meczu o brąz tyszanie pokonali gospodarzy turnieju finałowego - Naprzód Janów 3:2 po golach Karola Sobeckiego, Oliwiera Langera oraz Bartosza Stochmiałka.

więcej →
24.03.19

Dwa medale Halowych Mistrzostw Śląska

W weekend lekkoatleci MOSM Tychy zdobyli dwa medale Halowych Mistrzostw Śląska rozegranych w Brzeszczach. Po krążki sięgnęli Dawid Wójcik oraz Hanna Topolnicka.

więcej →