26.11.21

Komunikat dot. badań lekarskich medycyny sportowej

Zarząd MOSM Tychy informuje, że od 2022 roku klub nie będzie opłacała badań lekarskich medycyny sportowej (zdolność do gry) dla zawodników klubu.

więcej →
31.08.21

Udany występ w Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce

W dniach 26-28 sierpnia w Gliwicach odbył się Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar Kinder Joy of Moving.

więcej →
13.07.21

Zawodnicy MOSM w reprezentacjach Śląska

W wakacje zawodnicy MOSM Tychy wyjeżdżają nie tylko na klubowe obozy, ale również na zgrupowania reprezentacji Śląska w swoich dyscyplinach sportowych.

więcej →
14.06.21

Wielka Gala Sportowa. Wyróżnienie dla trenera Bogdana Przybycina

Takiej gali sportowej w Tychach jeszcze nie było! Nagrody wręczono m.in. trenerowi sekcja lekkiej atletyki Bogdanowi Przybycinowi oraz wychowankom MOSM Tychy: Zofii Brzoza, Szymonowi Topolnickiemu i Kacprowi Gruźli.

więcej →
01.06.21

Siatkarski brąz mistrzostw Śląska

W sobotę, 29 maja odbył się wojewódzki finał minisiatkówki dziewcząt. MOSM Tychy reprezentowały cztery zespoły: dwa w kategorii trójek oraz dwa w kategorii czwórek.

więcej →
08.04.21

Siatkarski świat Zofii

Od kilku lat Zofia Brzoza kroczy drogą, którą wcześniej pokonały Aleksandra Jagieło i Sylwia Pycia, dwie najbardziej utytułowane wychowanki sekcji siatkarskiej MOSM Tychy.

więcej →
07.04.21

Najpopularniejszy Tyski Sportowiec Roku 2020 - plebiscyt rozstrzygnięty!

Tak więc wszystko jasne! Julia Korzuch z AZS AWF Katowice (była zawodniczka MOSM) wśród seniorów i Kacper Gruźla z MOSM Tychy / GKS Tychy wśród młodzieżowców - to najpopularniejsi tyscy sportowcy 2020 roku! Gratulujemy!

więcej →
26.03.21

Zawieszenie treningów sekcji MOSM Tychy

W związku z nowelizację rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, współzawodnictwo / zajęcia / wydarzenia sportowe oraz działalność obiektów sportowych możliwa jest:

więcej →
02.03.21

Powołanie do siatkarskiej kadry narodowej

Z ogromną przyjemnością informujemy, że Karolina Sidor, uczennica Sportowej Szkoły Podstawowej nr 19 oraz zawodniczka MOSM Tychy, została powołana na zgrupowanie reprezentacji Polski U14-U15!

więcej →
10.02.21

Udany start drużyn mini siatkówki

Rozpoczęły się rozgrywki w ramach Ogólnopolskiego Turnieju o Puchar "Kinder" + Sport, organizowanego przez Polski Związek Piłki Siatkowej oraz wojewódzkie związki piłki siatkowej. W mini siatkówce impreza ta jest traktowana jako mistrzostwa Śląska, a następnie - mistrzostwa Polski.

więcej →