17.10.17

Sekcja siatkówki dziewcząt - galeria zdjęć

W rozwinięciu prezentujemy galerię zdjęć z jednego z wewnętrznych meczów sekcji siatkówki dziewcząt MOSM Tychy, autorstwa Łukasza Sobali. Gorąco polecamy!

więcej →
03.10.17

Zapraszamy na treningi sekcji siatkówki chłopców

MOSM Tychy zaprasza wszystkich chętnych chłopców - uczniów klas trzecich i młodszych szkół podstawowych na treningi sekcji siatkarskiej.

więcej →
22.09.17

Trzecie miejsca w Memoriale Padlewskiego

W dniach 15-16 września rozegrany został XV MEMORIAŁ im. STANISŁAWA PADLEWSKIEGO młodziczek i kadetek w Mysłowicach.

więcej →
21.09.17

Siatkarski początek sezonu

W dniu 9 września odbył się turniej młodziczek w Jaworznie. Był to turniej osobno dla rocznika 2003 i 2004. Klub MOSM TYCHY reprezentowały dwie drużyny.

więcej →
12.09.17

Drużyna MOSM wśród siatkarskich gwiazd

W lipcu siatkarki MOSM Tychy okazały się bezkonkurencyjne w ogólnopolskich finałach turnieju Kinder+Sport i zdobywając złoty medal, wywalczyły główną nagrodę – wyjazd na mistrzostwa Europy oraz udział w treningach z siatkarskimi gwiazdami.

więcej →
25.07.17

MOSM Tychy w "10" najlepszych klubów Śląska!

MOSM Tychy uplasował się w czołowej „10” najlepszych klubów woj. śląskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Tyski klub zajął 7. miejsce na 377 sklasyfikowanych.

więcej →
10.07.17

Tyska czwórka najlepsza w Polsce: Mistrzostwo wśród gwiazd!

W Zabrzu rozegrano ogólnopolskie finały turnieju Kinder+Sport. Po złoty medal w konkurencji czwórek sięgnęły zawodniczki MOSM Tychy.

więcej →
13.06.17

Dobry start "czwórek"

W finałach mistrzostw Śląska w mini siatkówce dziewcząt MOSM Tychy reprezentowały dwie drużyny "czwórek" - zespół Krzysztofa Pałki jako MOSM Tyskiej Akademii Siatkówki oraz Jacka Barana - uczennice klasy sportowej SP 19.

więcej →
09.05.17

Wychowanek MOSM z tytułem mistrzowskim

Remigiusz Kapica, wychowanek MOSM i były zawodnik TKS Tychy, który w tyskim klubie grał przez dwa sezony, wywalczył wraz z AZS 2020 Częstochowa mistrzostwo Polski kadetów.

więcej →
24.04.17

Szóste miejsce siatkarskich młodziczek

Siatkarki MOSM (młodziczki) zajęły 6. miejsce w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski.