25.08.19

Wychowanka MOSM dwukrotną medalistką mistrzostw świata!

Nasza niesamowita Karolina Naja nie zatrzymuje się i zdobywa kolejne medale! Tym razem tyszanka, wychowanka MOSM popisała się podczas mistrzostw świata w kajakarstwie, które odbyły się w węgierskim Szeged.

więcej →
14.08.19

Medale tyskich kajakarek

Od 8-11 sierpnia 2019 roku na torze regatowym Brdyujście w Bydgoszczy rozgrywane były Mistrzostwach Polski Juniorów w kajakarstwie oraz 25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, w których to imprezach startowali zawodnicy MOSM Tychy.

więcej →
08.07.19

Srebro mistrzostw Polski Emilii Słabosz!

W dniach 5-7 lipca odbyły się Letnie Mistrzostwa Polski 14-latków i 15-latków w pływaniu. Zawody były szczególnie udane dla Emilii Słabosz, która zdobył tytuł wicemistrzyni Polski 14-latek na dystansie 800 m stylem dowolnym!

więcej →
07.07.19

Piąty medal mistrzostw Polski Kariny Sofińskiej!

Karina Sofińska zdobyła brązowy medal Mistrzostw Polski U20 rozegranych w Raciborzu!

więcej →
03.07.19

Brązowy medal Igrzysk Europejskich!

Kajakarka Karolina Naja (wychowanka MOSM Tychy, aktualnie AZS AWF Gorzów) zdobyła brązowy medal Igrzysk Europejskich Mińsk 2019!

więcej →
23.06.19

Dwie tyszanki na Igrzyskach Europejskich w Mińsku

W Mińsku odbywają się właśnie II Igrzyska Europejskie, w których wezmą udział dwie zawodniczki związane z MOSM Tychy.

więcej →
17.06.19

Emilia Słabosz najlepsza na Śląsku!

W dniach 13-14 czerwca na pływalni Olimpijczyk odbyły się Mistrzostwa Śląska Open w Pływaniu.

więcej →
11.06.19

Medale, rekordy życiowe i powołania

W Częstochowie odbyły się mistrzostwa województwa śląskiego młodzików w lekkiej atletyce.

więcej →
30.05.19

Bartek Rośkowicz mistrzem Polski!

Pięściarz MOSM Tychy, Bartłomiej Rośkowicz odniósł kolejny sukces w swojej karierze – podczas rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim mistrzostw Polski młodzieżowców zdobył złoty medal.

więcej →
29.05.19

Kolejne sukcesy sekcji kajakarskiej

Sekcja kajakarska MOSM Tychy przywiozła z Długodystansowych Mistrzostw Polski w Wolsztynie jeden złoty medal.