11.09.17

Międzywojewódzkie srebro

Oliwia Ślusarczyk zajęła drugie miejsce w skoku w dal podczas rozegranych w Opolu międzywojewódzkich mistrzostw młodzików.

więcej →
05.09.17

Medale Ślusarczyk i Stec, kolejny rekord Wójcika

Sukcesów i dobrych wyników sekcji lekkoatletycznej ciąg dalszy!

więcej →
20.08.17

Zapisy do sekcji lekkoatletycznej

Ostatnie sukcesy reprezentacji Polski podczas mistrzostw świata w Londynie z całą pewnością wpłynęły na wzrost popularności lekkiej atletyki, którą można również trenować w MOSM Tychy.

więcej →
06.08.17

Karina Sofińska mistrzynią Polski w trójskoku!

Kapitalne wieści dotarły do nas dzisiaj z Warszawy, gdzie od piątku odbywała się 23. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży / Mistrzostwa Polski U18 - Karina Sofińska została mistrzynią Polski w trójskoku!

więcej →
25.07.17

MOSM Tychy w "10" najlepszych klubów Śląska!

MOSM Tychy uplasował się w czołowej „10” najlepszych klubów woj. śląskiego we współzawodnictwie sportowym dzieci i młodzieży za ubiegły rok. Tyski klub zajął 7. miejsce na 377 sklasyfikowanych.

więcej →
19.06.17

Deszczowe i wietrzne zawody w Wapienicy

Padający deszcz, mocny wiatr i przenikliwe zimno (tylko 10 stopni Celsjusza) - tak można podsumować międzynarodowy miting "Bedskidianathletic" w Bielsku-Białej.

więcej →
16.06.17

Dawid Wójcik podwójnie złoty

Bez wątpienia rewelacyjny czas notują lekkoatleci MOSM Tychy - po wcześniejszych sukcesach sekcji, tym razem dwa złote medale mistrzostw Śląska dzieci zdobył Dawid Wójcik.

więcej →
12.06.17

Kolejny lekkoatletyczny medal mistrzostw Śląska

W sobotę Oliwia Ślusarczyk zdobyła złoty medal mistrzostw Śląska w skoku w dal młodziczek (kategoria U-16). Zawody odbyły się w Częstochowie.

więcej →
08.06.17

Medale lekkoatletów z podstawówki

Lekkoatletyczna sekcja MOSM Tychy nie zwalnia tempa - tym razem przywiozła dwa medale z Indywidualnych Mistrzostw Śląska szkół podstawowych, które odbyły się na terenie Stadionu Śląskiego w Chorzowie.

więcej →
05.06.17

Cztery medale mistrzostw śląska w lekkiej atletyce

Cztery medale, dwa rekordy klubu i cztery rekordy życiowe osiągnęła ekipa MOSM Tychy podczas rozegranych w Wapienicy mistrzostw województwa śląskiego w lekkiej atletyce.

więcej →