25.08.19

Wychowanka MOSM dwukrotną medalistką mistrzostw świata!

Nasza niesamowita Karolina Naja nie zatrzymuje się i zdobywa kolejne medale! Tym razem tyszanka, wychowanka MOSM popisała się podczas mistrzostw świata w kajakarstwie, które odbyły się w węgierskim Szeged.

więcej →
14.08.19

Medale tyskich kajakarek

Od 8-11 sierpnia 2019 roku na torze regatowym Brdyujście w Bydgoszczy rozgrywane były Mistrzostwach Polski Juniorów w kajakarstwie oraz 25. Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, w których to imprezach startowali zawodnicy MOSM Tychy.

więcej →
03.07.19

Brązowy medal Igrzysk Europejskich!

Kajakarka Karolina Naja (wychowanka MOSM Tychy, aktualnie AZS AWF Gorzów) zdobyła brązowy medal Igrzysk Europejskich Mińsk 2019!

więcej →
23.06.19

Dwie tyszanki na Igrzyskach Europejskich w Mińsku

W Mińsku odbywają się właśnie II Igrzyska Europejskie, w których wezmą udział dwie zawodniczki związane z MOSM Tychy.

więcej →
29.05.19

Kolejne sukcesy sekcji kajakarskiej

Sekcja kajakarska MOSM Tychy przywiozła z Długodystansowych Mistrzostw Polski w Wolsztynie jeden złoty medal.

więcej →
03.05.19

Worek medali kajakarzy

1 maja w Czechowicach-Dziedzicach odbyły się Długodystansowe Mistrzostwa Śląska, z których to kajakarze MOSM Tychy przywieźli worek medali!

więcej →
20.04.19

Wesołego Alleluja!

Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Wielkiej Nocy, zdrowia, pogody ducha, radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i przyjaciół, Świąt pełnych...

więcej →
24.03.19

Tyskie Laury Sportowe: Michael Cichy i Dawid Wiekiera - najpopularniejsi w 2018 roku!

Uroczysta Gala, która odbyła się piątek (22 marca) w sali koncertowej Mediateki, była ostatnim akcentem 10. Plebiscytu „Tyskie Laury Sportowe”.

więcej →
11.02.19

Ergometrowe medale

W sobotę sekcja kajakowa MOSM Tychy uczestniczyła w Mistrzostwach Polski na ergometrach kajakowych w Poznaniu, gdzie doskonale rozpoczęła nowy sezon!

więcej →
23.12.18

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →