20.03.19

Przekaż swój 1% na MOSM Tychy!

Dziękujemy wszystkim sympatykom klubu za wsparcie finansowe, jakie uzyskaliśmy od Was w roku ubiegłym w ramach akcji 1 % z podatku.

więcej →
11.02.19

Ergometrowe medale

W sobotę sekcja kajakowa MOSM Tychy uczestniczyła w Mistrzostwach Polski na ergometrach kajakowych w Poznaniu, gdzie doskonale rozpoczęła nowy sezon!

więcej →
23.12.18

Wesołych Świąt! Szczęśliwego Nowego Roku!

  Ciepłych, rodzinnych i pełnych miłości Świąt Bożego Narodzenia, spełnienia marzeń i nadziei, jakie niesie ze sobą nadchodzący Nowy Rok oraz samych sukcesów i zwycięstw, ...

więcej →
20.12.18

Ogromne wyróżnienie dla Trenera Marka Stannego!

Wieloletni trener sekcji kajakarskiej MOSM Tychy Marek Stanny znalazł się wśród wyróżnionych przez Ministra Sportu i Turystyki trenerów w ramach programu "Pierwszy Trener". Wielkie gratulacje!

więcej →
19.12.18

Tyskie Laury Sportowe 2018 - czas na głosowanie!

Rozpoczynamy głosowanie w 10. edycji plebiscytu Tyskie Laury Sportowe, w którym wybieramy najpopularniejszych sportowców Tychów w 2018 roku. Rzecz jasna głosujcie na zawodników MOSM Tychy!

więcej →
18.11.18

10. edycja plebiscytu Tyskie Laury Sportowe. Zgłoś swojego idola!

Rozpoczynamy jubileuszową, 10. edycję plebiscytu „Tyskie Laury Sportowe”, w którym nasi Czytelnicy, Internauci oraz wszyscy kibice wybierają najpopularniejszych tyskich sportowców. Jego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, a patronuje mu redakcja tygodnika „Twoje Tychy”.

więcej →
09.10.18

Wyniki tyszan w Międzynarodowych Regatach Kajakowych

W weekend odbyły się Międzynarodowe Regaty Kajakowe - PUCHAR POLSKI POŁUDNIOWEJ, w których startowało 15 klubów, w tym 8 z zagranicy.

więcej →
01.10.18

Weekendowe wyniki kajakarzy

W dniach 28-30 września odbyły się 32. Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w Maratonie Kajakowym oraz Otwarte Mistrzostwa Województwa Lubuskiego im. Kazimierza Rejniaka, podczas których kajakarze MOSM Tychy osiągnęli następujące rezultaty:

więcej →
04.09.18

Kajaki: Mistrzowska dziesiątka

Podczas ostatnich w tym sezonie zawodów kajakowych na Jeziorze Paprocańskim trenerzy MOSM wyróżnili zawodniczki i zawodników, którzy w tym roku stawali na podium mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych. Mistrzowska „dziesiątka” otrzymała pamiątkowe statuetki i koszulki…

więcej →
28.08.18

Medal i udany występ kajakarek MOSM w mistrzostwach świata!

W dniach 24-26 sierpnia w Portugalii odbyły się Mistrzostwa Świata Seniorów w Sprincie Kajakowym. W imprezie wystartowały dwie wychowanki MOSM Tychy, a jedna z nich zdobyła brązowy medal!

więcej →